Житомирським підприємцям, які не працювали у карантин, виплатять з бюджету понад 4 мільйона

Житомирським підприємцям, які не працювали у карантин, виплатять з бюджету понад 4 мільйона

По 2 тисячі кожному.

Підприємцям Житомира, які вимушено не працювали у період карантину, виплатять з бюджету понад 4 млн грн. Про це під час засідання виконкому міської ради повідомила начальник департаменту економічного розвитку Вікторія Сичова.

«Жодних додаткових заяв чи інших документів підприємцям подавати не потрібно. Всі дані ми отримали засобами захищеного зв’язку у Житомирській облдержадміністрації. Розмір фінансової допомоги складає 2 тис. грн на одного ФОПа раз на рік», – сказала Сичова.

За її словами, список підприємців, які мають отримати кошти, вже сформований і перевірений. Загальна сума виплат складе 4 млн 290 тис. грн. Проект рішення з цього приводу вже підготовлений. Його планують винести на розгляд наступного засідання міськвиконкому.

Перший заступник міського голови Світлана Ольшанська додала, що найпростіше та найшвидше отримати гроші зможуть підприємці, які мають рахунки у «Приватбанку» та «Ощадбанку».

«Найпростіша ситуація з «Приватбанком» та «Ощадбанком». Тому що там автоматично кошти рознесуться по 2 тис. кожному. Що стосується інших банків, то там доведеться вбивати ці суми вручну», – додала перший заступник мера.

Нагадаємо, що у 2020-му році бюджет Житомира недоотримав майже 86 млн грн через карантинні обмеження. Підприємці Житомира просили владу не забороняти їм працювати у час карантину.

Leave a Comment