Житомирський адвокат «розвів» лісівника на 40 тисяч гривень

Житомирський адвокат намагався отримати із працівника одного із лісомисливських господарств області 40 тисяч за гривень за «вирішення питання щодо кримінального провадження». Як з’ясувалося, жодного провадження правоохоронці не відкривали. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

«Адвокат вийшов на лісника з інформацію «з надійних джерел», про те, що нібито працівники ДБР вивчають законність його діяльності у лісництві. За 40 тис. гривень він обіцяв «домовитися» із правоохоронцями щодо «припинення проведення перевірки». При цьому вимагач посилався на свої «зв’язки в Бюро», ‒ повідомили у ДБР.

Водночас у самому Бюро повідомили, що жодної інформації щодо неправомірних дій лісівника у них не було, і перевірок не проводилось. Тим більше не було у нього і жодних зв’язків із правоохоронцями. Працівники ДБР затримали адвоката «на гарячому» під час одержання частини коштів.

Затриманому повідомлено про підозру за фактом підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, та шахрайстві (ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190). Йому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що поліція та ДБР провели обшуки у Новогуйвинській селищній раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *