Житомирський апеляційний суд зняв звинувачення у корупції з мера Звягеля

Житомирський апеляційний суд зняв звинувачення у корупції з мера Звягеля

Його звинувачували у конфлікті інтересів.

Житомирський апеляційний суд зняв звинувачення у допущенні конфлікту інтересів щодо міського голови Звягеля Миколи Боровця. Таке рішення було прийняте 17 січня 2023 року суддею Оленою Кузнєцовою.

Слухання справи переносили кілька разів. Воно тривало з 12 вересня. Кілька разів засідання переносилися. При чому причиною були повітряні тривоги, відвід та самовідвід суддів.

Останнє засідання апеляційного суду відбулося напередодні останньої у 2022 році сесії Звягельської міської ради. І хоча ризик відсторонення від займаної посади Миколи Боровця у переддень був досить високим, слухання перенесли через дві повітряні тривоги поспіль.

Хоча прокурор Лариса Зозуля наполягала на залишенні рішення суду першої інстанції у силі про винуватість Боровця у допущенні конфлікту інтересів, суддя Олена Кузнєцова вирішила інакше. Як наслідок ‒ усі обвинувачення щодо мера Звягеля зняли.

Довідково. Звягельський міськрайонний суд за клопотанням НАЗК визнав Миколу Боровця винним у вчиненні корупційного злочину та присудив йому штраф та позбавлення права на півроку обіймати керівні посади у органах місцевого самоврядування. Боровець оскаржив це рішення в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, що судове засідання 21 грудня 2022 року у справі мера Звягеля перенесли через тривогу. Раніше слухання перенесли через те, що сват Миколи Боровця є суддею Житомирського апеляційного суду.

Leave a Comment