Житомирський лікеро-горілчаний завод може стати комунальним

Житомирський лікеро-горілчаний завод може стати комунальним

Міськрада просить Кабмін передати їй підприємство.

Житомирська міська рада попросила Кабінет Міністрів України та Державне управління справами передати Житомирський лікеро-горілчаний завод у власність міста. Таке рішення депутати прийняли під час позачергової сесії 27 листопада.

За словами представників колективу підприємства, завод останні 2 місяці не працює. Працівники не отримали зарплату за жовтень, а точки реалізації продукції не мають, що продавати. Колектив звернувся із листом до Державного управління справами щодо ситуації, яка склалася на підприємстві. Новопризначеному керівнику колектив висловив недовіру і попросив житомирську мерію взяти завод «під своє крило».

У свою чергу депутати висловили думку, що хтось навмисне намагається «розвалити» завод і купити його за безцінь, адже в уряді вже заявили про приватизацію ДП «Укрспирт». Представники колективу, які прийшли на сесію, стверджують, що завод мають передати у Фонд держмайна, щоб згодом виставити його на приватизацію.

Офіційну позицію щодо підприємства, яке належить Державному управлінню справами, власники поки не озвучили. Очікується, що 28 листопада вони мають приїхати на завод для врегулювання ситуації. Депутати міської ради зголосилися прийти на зустріч із представниками ДУС і клопотати про передачу підприємства у комунальну власність міста. За словами мера Сергія Сухомлина, для цього достатньо постанови Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що позачергову сесію Житомирської міськради скликали через лікеро-горілчаний завод та АЗС. Четверо депутатів міськради залишили залу перед голосуванням за мораторій на будівництво АЗС.

Leave a Comment