На зарплату освітянам області не вистачає понад 58 мільйонів, ‒ ОДА

На зарплату освітянам області не вистачає понад 58 мільйонів, ‒ ОДА

Майже половину цієї суми потрібно Житомиру.

На зарплату освітянам до кінця року освітянам області не вистачає 58,8 млн грн. Про це під час сесії обласної ради 1 серпня сказав директор департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації Леонід Мініч.

«Станом на сьогодні заборгованість по виплаті заробітної плати вчителям існує лише по місту Малин та Барашівській ОТГ. По решті міст, районів та ОТГ поточної заборгованості немає», ‒ зазначив Мініч.

За словами голови Лугинської об’єднаної територіальної громади Петра Мельника, на сьогодні існує також заборгованість перед освітянами ОТГ. Вони отримали зарплату за травень та аванс за червень.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Ярослав Лагута доручив департаменту перевірити цю інформацію. Адже всі дані, стверджує Леонід Мініч, вони щотижня отримують від райдержадміністрацій.

Нагадаємо, що станом на кінець травня на зарплату житомирським освітянам та медикам до кінця року не вистачало понад 50 млн грн. Під час перевірки відділу освіти Коростишівської РДА знайшли порушень на понад 425 тис. грн.

Leave a Comment