Житомиру передадуть стадіон ДСНС на Мальованці

Житомирській міській раді передадуть у власність стадіон на Мальованці, який раніше був власністю ДСНС у Житомирській області. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії. Розглянути його можуть уже на найближчій сесії 29 червня.

«Надати згоду на прийняття із державної власності у комунальну власність Житомирської міської територіальної громади спортивного комплексу разом із земельною ділянкою,  на якій він розташований, за адресою: м. Житомир, вул. Троянівська, 26а за умови використання за цільовим призначенням і не відчужувати його в приватну власність», – йдеться у документі.

Передати стадіон на Мальованці у комунальну власність депутати Житомирської міської ради просять ДСНС ще з 2020-го року. Однак зробити це не могли, адже дозвіл на передачу потрібно було отримувати у Кабінеті міністрів України. Нині, схоже, у мерії отримали від уряду «зелене світло» на отримання у власність стадіону.

Нагадаємо, що у травні 2020-го року депутати Житомирської міської ради звернулися до Кабміну щодо передачі місту стадіону на Мальованці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *