У Бердичеві шахраї видурили з картки жінки 4 тисячі гривень

Бердичівлянка 25 років втратила 4 тисячі гривень, перейшовши за посиланням про буцімто державну грошову допомогу. Про це повідомили у Бердичівському районному відділі поліції.

«Жінка розповіла, що в одному із месенджерів побачила повідомлення про державну грошову допомогу. Вона перейшла за посиланням та вказала конфіденційні відомості щодо своєї банківської картки. У результаті отримала сповіщення з фінансової установи не про отримання виплати, а про зняття 4 тисячі гривень із заощаджень», – розповіли правоохоронці.

Поліцейські нагадують: не довіряйте жодним повідомленням про допомогу, окрім тих, які надійшли з офіційних джерел. Номер картки, термін її дії та CVV-код, паролі від онлайн-банкінгу та PIN-коди за жодних обставин нікому повідомляти не можна.

 В шахрайських повідомленнях про надходження фінансової допомоги часто є посилання нібито на банківську сторінку. Однак, якщо перейти за лінком, ваші дані «зчитають» шахраї. Якщо ви не впевнені у тому, що отримали смс-повідомлення про реальні виплати грошової допомоги, зателефонуйте до банку, щоб дізнатися всю інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *