Житомирводоканал оприлюднив фото елітних котеджів, які заборгували за воду (ФОТО)

Житомирводоканал оприлюднив фото елітних котеджів, які заборгували за воду (ФОТО)

Загальна заборгованість житомирян – 21 млн 892 тис. 898 грн.

Загальна заборгованість житомирян за послуги холодного водопостачання та водовідведення станом на квітень сягнула 21 млн 892 тис. 898 грн. Через велику заборгованість абонентів підприємство не в змозі вчасно сплачувати борги за електроенергію. Про це повідомила прес-служба комунального підприємства «Житомирводоканал» та оприлюднила фото тих осель, де господарі накопичили значні борги за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Серед загальної кількості боржників є цілком заможні люди, які не платять за отримані послуги з незрозумілих причин. Натомість пенсіонери, люди з середнім достатком, незважаючи на невисокі доходи, сплачують за воду в повному обсязі.

“Доступитися до розкішних особняків не вкрай важко — високі ворота, велика територія, домофони, дворові пси. А замість того, щоб сплатити борг, мешканці елітних будинків часто починають влаштовувати скандали, робити телефонні дзвінки, погрожувати”,- розповідають контролери підприємства.

Вул. Денишівська, борг становить 2593 грн. 7 коп.
Вул. Березівська, борг становить 1833 грн. 49 коп.
Вул. Кармелюка, 2 а, борг становить 2021 грн. 42 коп.
Вул. Поліська, борг становить 7321 грн. 90 коп.
Вул. Бориса Тена, борг становить 2956 грн. 22 коп.
Вул. Івана Мазепи, борг становить 3866 грн. 72 коп.
Вул. Князів Остозьких, борг становить 2541 грн. 70 коп.
Пров. Попова, борг становить 8426 грн. 95 коп.

Наразі становище водоканалу дійшло до тієї точки кипіння, коли просто необхідно вдаватись до жорстких санкцій стосовно боржників. Тому нехай боржники не дивуються, якщо їх просто відключать від послуг та благ водоканалу, – кажуть на підприємстві.

Нагадаємо, більше, ніж 250 мільйонів населення області заборгувало за «комуналку». «Житомиртеплокомуненерго» планує скоротити борг за газ до 70 млн грн.

Leave a Comment