«Житомирводоканал» знову купить мінеральну воду та продукти в «Епіцентрі»

«Житомирводоканал» знову купить мінеральну воду та продукти в «Епіцентрі»

Майже на 10 тисяч.

«Житомирводоканал» придбає в торгівельного центру «Епіцентр» мінеральну воду «Моршинська» та продукти харчування. Звіти про укладені договори оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Загальна сума закупівель склала 9 тис. 622 грн 20 коп. У списку традиційні «закупи» підприємства у вигляді кабачкової ікри, консерв бланшованих сардин в олії та тушкованої свинини. І якщо ці продукти ще можна списати на вимоги трудового законодавства щодо роботи у шкідливих умовах праці, то 36 пляшок газованої «Моршинської» не передбачені жодними нормами.

Примітно, що всі продукти підприємство придбає в «Епіцентрі». По кожному окремо опублікували звіт про укладений договір без вмісту самого документа.

Під дію трудового законодавства, яке було прийнято ще у радянські часи, підпадають, наприклад, і працівники «Житомиртеплокомуненерго». Однак остання закупівля харчових продуктів, згідно із інформацією портала «ProZorro» здійснювалася аж у 2017 році. Тоді комунальники придбали продуктів харчування на 240 тис. грн.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» протягом року проїв майже 45 тис. грн. Директор житомирського водоканалу отримав догану від міського голови.

Leave a Comment