Житомирян просять починати прибирання могил рідних заздалегідь, щоб не створювати скупчення людей

Житомирян просять починати прибирання могил рідних заздалегідь, щоб не створювати скупчення людей

Таке звернення озвучили під час засідання виконавчого комітету.

Виконком Житомирської міської ради просить житомирян починати наводити лад на могилах своїх рідних уже сьогодні, щоб не створювати скупчення людей. Таке звернення озвучили під час засідання виконавчого комітету 29 квітня.

«Ми просимо містян починати прибирання вже сьогодні, щоб не ускладнювати епідеміологічну ситуацію», ‒ сказав начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Микола Дідківський.

Виконавчий комітет прийняв рішення, яким рекомендував керівникам установ, підприємств та організацій  та населенню громади проводити прибирання та відвідування могил на  цвинтарях з 29 квітня 2021 року у кількості не більше 3-х осіб біля однієї могили та за наявності засобів захисту.

Для уникнення масового скупчення людей,  мешканцям громади рекомендовано за можливості утриматись від відвідування  цвинтарів 9, 10, 11 та 16 травня, у період поминальних днів.

Крім того, 9 травня з  07:00 до 19:00 год. по шосе Західному  буде припинено рух транспорту, окрім транзитного, вантажного, спеціального транспорту та автомобілів, задіяних у обрядах поховання. Кінцевими зупинками автобусного маршруту  №44 буде визначено «Гідропарк», маршруту №11 – перехрестя вулиць Соснова та Героїв Базару.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин додав, що у мерії вже провели зустрічі із керівниками релігійних конфесій з цього приводу.

Нагадаємо, що минулоріч Житомирська міськрада закрила кладовища на період Великодніх та поминальних днів. Також на Великдень у Житомирі минулого року скасували рух комунального транспорту.

Leave a Comment