Житомирян просять прийти на громадські слухання з паспортами

Житомирян просять прийти на громадські слухання з паспортами

17 жовтня.

Управління транспорту і зв’язку міської ради 17 жовтня нагадало житомирянам про проведення громадських слухань 17 жовтня о 18:00. Відповідне оголошення оприлюднили на сайті мерії. Містян просять взяти з собою на засідання паспорти.

«Сьогодні, 17 жовтня 2019 року о 18:00 годині, за ініціативи гр. Левицького Р.В., в сесійній залі міської ради відбудуться повторні громадські слухання проєктів рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради. Учасникам громадських слухань необхідно пред’явити паспорт громадянина України», ‒ йдеться у повідомленні.

Обговорюватимуть питання вартості проїзду у трамваях, тролейбусах та маршрутках та нову транспортну схему міста. Крім того, визначатимуться із вартістю проїзних квитків. Згадані питання не включені до порядку денного чергової сесії 31 жовтня.

Схоже, що в такий спосіб у міській раді хочуть убезпечити себе від присутності на слуханнях нежитомирян. Ймовірно, також, що паспортні дані у мерії хочуть використати для складання списку учасників. Однак забули, що для фіксування цих відомостей житомиряни мають також надати дозвіл на обробку своїх персональних даних.

Нагадаємо, що чергову спробу обговорити вартість проїзду робили на початку вересня. На початку жовтня на сайті житомирської мерії з’явилося оголошення про проведення громадських слухань 17 жовтня.

Leave a Comment