Питання про приєднання школи №22 до гуманітарної гімназії відправили на “довивчення”

Питання про приєднання школи №22 до гуманітарної гімназії відправили на “довивчення”

Відповіли на петицію.

У міськраді відповіли на колективнне звернення житомирян, які просили зберегти школу №22 імені Василя Кавуна та не приєднувати її до Житомирської гуманітарної гімназії №1. Кажуть, питання  відклали на довивчення.

“Повідомляємо, що питання «Про припинення Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 імені Василя Михайловича Кавуна шляхом приєднання до Житомирської гуманітарної гімназії №1» було знято із порядку денного п’ятдесят третьої сесії Житомирської міської ради сьомого скликання та відкладено на довивчення”, – повідомила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Марія Місюрова.

Варто зауважити,  у серпні міська рада планувала об’єднати дві згадані школи з метою економії коштів. Проект рішення мали розглянути у ході сесії міської ради в вересні. Але питання тимчасово відклали, вирішивши порадитися із громадськістю.

Нагадаємо, петиція проти об’єднання житомирських шкіл за добу зібрала необхідну кількість підписів. Колективне звернення оприлюднили 24 вересня, яке вже 25 вересня зібрало 311 із необхідних 300 підписів.

Leave a Comment