Житомирян закликають долучитися до благодійної акції «Смілива гривня»

Житомирян закликають долучитися до благодійної акції «Смілива гривня»

Збирають монети від 10 копійок до 10 гривень.

Національний банк України оголосив про проведення благодійної акції «Смілива гривня». Про це йдеться у пресрелізі фінансової установи.

«Протягом трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України», ‒ зазначають у Нацбанку України.

Організатори акції додають, що значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

Зібрані монети з 1 серпня до 31 жовтня можна принести до відділень «Ощадбанку» та «ПУМБ». Додатково у Нацбанку повідомляють, що здати можна і ті монети, які вже вийшли з обігу. Однак для цього їх спочатку треба обміняти у банках на ті, що ще діють.

Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня».

Leave a Comment