Житомирян закликають долучитися до благодійної акції «Смілива гривня»

Національний банк України оголосив про проведення благодійної акції «Смілива гривня». Про це йдеться у пресрелізі фінансової установи.

«Протягом трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України», ‒ зазначають у Нацбанку України.

Організатори акції додають, що значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

Зібрані монети з 1 серпня до 31 жовтня можна принести до відділень «Ощадбанку» та «ПУМБ». Додатково у Нацбанку повідомляють, що здати можна і ті монети, які вже вийшли з обігу. Однак для цього їх спочатку треба обміняти у банках на ті, що ще діють.

Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *