На Житомирщині зафіксували 146 фактів пияцтва серед неповнолітніх

На Житомирщині зафіксували 146 фактів пияцтва серед неповнолітніх

На батьків склали протоколи.

У 2022 році поліцейські зафіксували 146 випадків доведення неповнолітніх до стану сп’яніння. Про це повідомили у пресслужбі поліції області.

За словами керівника підрозділу ювенальної превенції Наталії Гонарук, загалом у цьому році поліцейські задокументували понад 2200 адміністративних порушень, вчинених дорослими відносно дітей. З них 1300 правопорушень пов’язані з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей. Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівок.

«Найбільше випадків ігнорування батьківських обов’язків дорослими поліцейські зафіксували у Новоград-Волинській (272) та Коростенській (167) громадах. Трохи більше сотні таких фактів зареєстровано у Житомирі та Бердичеві», ‒ заявила Гончарук.

Вона також додала, що всупереч чинному законодавству, є чимало випадків, коли неповнолітнім продають алкоголь. Так, тільки цього року правоохоронці зафіксували 70 таких фактів.

Нагадаємо, що у Коростенському районі неповнолітня жорстоко вбила підлітка. Неповнолітнього, який украв мобільний телефон, позбавили від кримінальної відповідальності.

Leave a Comment