Житомирян закликають відмовитися від поліетилену

Житомирян закликають відмовитися від поліетилену

На один день.

Житомирська міська рада закликає жителів обласного центру відмовитися від поліетилену протягом дня 3 липня. Відповідне оголошення оприлюднили на сайті мерії.

«3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресурсів, міжфракційним об’єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену», – йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, у такий спосіб у Житомирській міській раді намагатимуться привернути увагу до проблеми використання пластику у побуті та забруднення довкілля відходами. В рамках акції планують також презентувати проект «#ЦЯТОРБА» в одному із супермаркетів міста.

Нагадаємо, що у Житомирі розпочали реалізацію проекту щодо популяризації відмови від поліетиленових пакетів. Житомирська обласна рада прийняла звернення до Кабміну та Верховної Ради з проханням заборонити використання пластикових пакетів.

Leave a Comment