Житомирян закликають встановлювати поїлки для бездомних тварин

Житомирян закликають встановлювати поїлки для бездомних тварин

З початку тижня їх встановили аж 35 штук.

Протягом трьох днів з 5 по 8 липня у Житомирі встановили 35 поїлок для бездомних тварин. Про це повідомила пресслужба міської ради.

З ініціативою встановлення таких поїлок виступило комунальне підприємство «Центр захисту тварин». Конструкція передбачена так, що втамувати спрагу можуть як тварини великого зросту, так і маленькі.

«Ініціатива щодо встановлення подібних контейнерів отримала багато позитивних відгуків у містян, після чого небайдужі мешканці міста почали звертатися із проханням додаткового облаштування подібних конструкцій. Лише впродовж кількох останніх днів на електронну пошту «Центру захисту тварин» надійшло більше 50 звернень», ‒ сказала директор підприємства Олександра Мельник.

За її словами, місця для встановлення поїлок обираються за найбільш масовим місцезнаходженням тварин та можливістю мінімального догляду й постійного наповнення питною водою за допомогою представників ОСББ та місцевих волонтерів.

На сьогодні разом КП «Центр захисту тварин» разом із КП «Зеленбуд» виготовили 100 поїлок. Незабаром всі вони будуть встановлені на вулицях Житомира.

На комунальному підприємстві просять долучитися до ініціативи небайдужих житомирян та підприємців.

Нагадаємо, що Новоград-Волинська міська рада витратить 180 тис. грн на відлов тварин. Виконком Житомирської міськради заборонив пересувні цирки із використанням тварин

Leave a Comment