Житомирянка пропонує в обов’язковому порядку стерилізувати домашніх собак, які не мають паспортів

Житомирянка пропонує в обов’язковому порядку стерилізувати домашніх собак, які не мають паспортів

Петиція.

Житомирянка просить міську раду змусити господарів нести відповідальність за своїх тварин та пропонує спосіб контролю безпритульних тварин. Зокрема, один із варіантів – в обов’язковому порядку стерилізувати домашніх собак, які не мають паспортів. А потомство тварин, які є об’єктом комерційного розплоду або учасником виставки, – реєструвати. Відповідну електронну петицію оприлюднили 1 жовтня.

«Процедура контролю потребує тривалого часу. Я пропоную, змусити господарів нести відповідальність за своїх тварин. Кожен громадянин, який має тварину, мусить отримати відповідний паспорт на неї. В паспорті має бути зазначено, якщо тварина – лише улюбленець, а господар не вирощує потомство тварини для продажу або в участі у виставках – тварину в обовязковому порядку стерелізувати. Це для того аби господарі, не викидували потомство на вулицю. Паспорт мусить мати унікальний код, який буде розміщений і на тварині і в базі данних влади Житомира. Щось накшталт єдиної бази данних області. Якщо ж тварина є обєктом комерційного розплоду або учасником виставки – в паспорті це має бути зазначено. Власник такої тварини мусить реєструвати кожне потомство, кількість новонароджених тварин. В процесі продажу малюка іншій особі, здійснювати реєстрацію тавринки як окремої тварини в базі данних. Код тварини має бути і в паспорті, і в базі і на самій тварині. В подальшому це дозволить при вилові безхатньої тварини ідентифікувати за її кодом власника в базі данних і покарати його. Провести подібний контроль можливо в період 2-6 років. За цей час всі тварини будуть під контролем і кількість безпритульних таврин зведеться до нуля. Якщо є картка житомирянина для людей, тоді чому не зробити щось для тварин. Я вважаю мій метод абсолютно гуманний та ефективний», – написала авторка петиції Карина Нагорна.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомирянин збирає підписи з проханням відстріляти бездомних собак. Житомирянин вважає, що евтаназія допоможе вирішити проблему з безпритульними собаками міста.

Leave a Comment