Житомирянин вважає, що евтаназія допоможе вирішити проблему з безпритульними собаками міста

Житомирянин просить прибрати безпритульних собак з вулиць та дворів міста. Пропонує усипляти бездоглядних псів, адже чіпування та стерилізація не захищає людину від можливої агресії тварини, а також від перенесення інших небезпечних захворювань. Відповідну петицію зареєстрував Віталій Поліщук на сайті міської ради 5 липня.

«Шановні депутати міської ради, я закликаю вас терміново вжити заходів стосовно відловлювання безпритульних собак з вулиць нашого міста та створення для них притулку, а у разі неможливості тримання собак у притулку застосовувати до них проведення евтаназії (якщо протягом двох-трьох місяців не буде знайдено господаря), адже вони несуть потенційну небезпеку відносно сказу і щодня все більше приводять Житомир в антисанітарний стан. Це загроза для найціннішого – для наших дітей, собак стало стільки, що страшно виводити маленьких діток на прогулянку та й не тільки дітей, але і самому інколи приходиться обходити їх десятою дорогою. Чіпування та стерилізація не захищає людину від можливої агресії тварини, а також від перенесення інших небезпечних захворювань», – йдеться у тексті петиції.

Автор петиції стверджує, що у Житомирі регулювання чисельності біостерилізацією не є ефективним та пропонує “розібратися” з вуличними собаками шляхом масової евтаназії:

«Необхідно зазначити, що згідно із ст. 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» вказано: “Регулювання чисельності диких тварин і тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, здійснюється методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами, а в разі неможливості їх застосування – методами евтаназії”.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що у Коростишеві займуться відловом безпритульних собак. У міськраді Новограда-Волинського розповіли, скільки коштів торік витратили на безпритульних тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *