Житомиряни хочуть їздити електробусами (РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ)

Житомиряни хочуть їздити електробусами (РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ)

Маршрутки – на третьому місці.

Житомиряни хочуть їздити електробусами. Принаймні, більшість громадян, які взяли участь в опитуванні від «Вголос.zt», обрали саме цей вид транспорту.

Загалом в інтернет-опитуванні «Який вид транспорту найоптимальніший для Житомира?» взяли участь 1500 читачів «Вголос.zt». Так, 760 громадян віддали перевагу електробусам, 601 проголосували за електротранспорт – трамваї та тролейбуси, 100 голосів «набрали» маршрутки. Найменш оптимальним транспортом для Житомира визнали велосипед та таксі.

Варто зауважити, що поява електробусів на вулицях обласного центру – абсолютно реальна перспектива. Днями місцеві онлайн видання повідомляли про намір Житомирської міської ради закупити два електробуси. Щоправда, певний час їх тестуватимуть, щоб визначити рентабельність такого виду транспорту.

До слова, електробус – це повністю екологічний вид транспорту з підвищеним комфортом для пасажирів. Крім того, одна із переваг – відсутність необхідності будівництва дорогих тягових підстанцій та контактно-кабельної мережі. Електробуси дозволять охопити ті райони, де немає тролейбусної мережі.

Як вже повідомлялося раніше, представники китайської компанії “Zhongtong Bus”, яка виробляє електробуси, можуть збирати свої транспортні засоби на базі Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Якщо підприємства дійдуть згоди по співпраці – Житомир стане флагманом по зборці електробусів та їх постачальником в Україні. Відомо, що про намір запустити електробуси містом повідомляли Львів, Київ та Одеса.

Leave a Comment