Житомиряни можуть прослідкувати використання коштів на ремонти у місті… онлайн

Житомиряни можуть прослідкувати використання коштів на ремонти у місті… онлайн

«Антикорупційна карта ремонтів».

Тепер інформацію про всі ремонти, які відбуваються в Житомирській міській ОТГ, можна дізнатися онлайн. «Антикорупційна карта ремонтів» – це  інструмент, покликаний допомогти мешканцям здійснювати громадський контроль над коштами, що виділяються на модернізацію та оновлення міської інфраструктури. Про це 11 листопада повідомила пресслужба міської ради.

“Тепер інформацію про всі ремонти, які відбуваються в Житомирській міській ОТГ, можна дізнатися за посиланням https://map.shtab.net

Онлайн-проект  дозволяє мешканцям міст швидко шукати об’єкти ремонту, які їх цікавлять, бачити розмір їх фінансування і терміни виконання робіт.

У разі невиконання або неякісного виконання робіт, кожен громадянин може зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії об’єкту. Потім експерти  організації перевіряють  надісланий коментар і описану у ньому ситуацію, а також,  у разі необхідності, звертаються до контролюючих або правоохоронних органів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 травня у Житомирі команда «Антикорупційного штабу» презентувала онлайн-проект «Антикорупційна карта ремонтів».

Leave a Comment