Житомиряни нагадали міськраді, що подвір’я школи №14 не ремонтували 40 років

Житомиряни нагадали міськраді, що подвір’я школи №14 не ремонтували 40 років

Петиція.

Жителі Польової просять привести до ладу прилеглу територію школи №14, що по вулиці Кибальчича. Кажуть, 40 років там не було ремонту, тому все у аварійному стані. Відповідну електронну петицію оприлюднили 15 жовтня. 

“Житомирська ЗОШ № 14, що знаходиться за адресою: вул. Кибальчича, 7 в цьому році відсвяткувала 40-річчя. За ці роки прилегла територія школи не ремонтувалася.
Адміністрація школи неодноразово зверталася до мера міста Житомира Сухомлина Сергія Івановича та депутатів Житомирської міської ради з проханням виконання ремонту алеї школи та прилеглих територій
Школа потребує негайного відновлення центральної алеї, яка в жахливому стані (плити втратили цілісність) і стає причиною небезпечних травм.
Прилегла територія навколо школи в аварійному стані (велика ямковість асфальтного покриття, відсутні сходинки).
Огородження території школи забезпечить безпеку учнів, унеможливить перебування постороніх осіб на території школи, а також дасть можливість контролювати чистоту.
Я, Кондратюк Вікторія Олегівна, мама учня 1-В класу, а також випускниця ЗОШ № 14, прошу всіх небайдужих підписати дану петицію і допомогти відновити територію школи”, – написала авторка звернення.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, питання про приєднання школи №22 до гуманітарної гімназії відправили на довивчення. За благоустрій житомирської школи №17 заплатили вже понад 2 мільйони.

Leave a Comment