Житомиряни не підтримали підняття вартості проїзду у маршрутках

Житомиряни, які прийшли на громадські слухання з приводу маршруток, 17 жовтня проголосували проти підвищення вартості проїзду та інших ініціатив влади.

На слухання прийшло 34 жителя міста. Близько десятка з них — перевізники. Попри те, що початок слухань був анонсований на 18:00, вони розпочалися лише опісля 19:00. Понад годину тривала реєстрація учасників.

Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний запропонував проголосувати за всі три порядку денного без обговорення. Однак житомиряни не погодилися.

Умови конкурсу з перевезення пасажирів, перше питання порядку денного, не підтримали ані пасажири-житомиряни, ані представники перевізників. По другому питанню, вартості проїзду у маршрутці, голоси учасників слухань розділилися. Представники перевізників голосували «за», решта житомирян — «проти». За підсумками голосування рішення з даного питання так і не прийняли.

Житомиряни запропонували перевірити протягом трьох місяців, як перевізники виконуватимуть нові умови договору, а тоді піднімати вартість проїзду.

Третє питання стосувалося вартості проїзних квитків. За нього житомиряни так і не голосували. Адже, за словами начальника комунального підприємства «Житомиртранспорт» Івана Фурлета, ціна проїзних напряму залежить від тарифу на проїзд.

Нагадаємо, що у серпні житомиряни попросили провести повторні громадські слухання з приводу маршруток. У серпні виконком Житомирської міськради вирішив не піднімати вартість проїзду у маршрутці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *