Житомиряни просять провести ще одні громадські слухання по транспорту

Житомиряни просять провести ще одні громадські слухання по транспорту

Звернулися до Сухомлина.

Житомиряни просять Сергія Сухомлина провести ще одні громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд у маршрутних таксі. Відповідний лист ініціативної групи надійшов на адресу «Вголос.Zt».

«9 серпня за вхідним номером №8714 виконком міської ради зареєстрував звернення ініціативної групи, яке підтримали своїми підписами мешканці нашого міста щодо необґрунтованого підвищення вартості проїзду, яке хотіли прийняти на виконкомі 7 серпня. Дане звернення подано з метою проведення належного громадського слухання. Також з метою ведення конструктивних переговорів з владою, підготовки пропозицій громади витребується перелік документів та додаткова інформація», ‒ йдеться у листі.

На громадські слухання житомиряни хочуть запросити міського голову, профільного заступника, керівників трамвайно-тролейбусного управління та «Житомиртранспорт», директора департаменту економічного розвитку та перевізників. До вимоги члени ініціативної групи додали підписи житомирян.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради перенесла розгляд питання про підвищення вартості проїзду у маршрутці. Напередодні виконкому міська рада провела громадські слухання, про які повідомила за годину до початку.

Leave a Comment