Житомиряни пропонують запровадити «єдиний» квиток у транспорті

Житомиряни пропонують запровадити «єдиний» квиток у транспорті

Петиція.

Містяни просять міську раду запровадити «єдиний» квиток для проїзду громадському транспорті. А зупинки облаштувати автоматами для продажу квитків. Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 травня.

«Облаштувати зупинки та автоматами з продажу квитків. Облаштувати автоматами зчитування квитків в транспортних засобах міських та приміських маршрутах. Придбати квиток можливо за готівку, банківською картою або за допомогою смартфона. У випадку придбання за готівку квитка на проїзд пільговими категоріями громадян необхідно передбачити його ідентифікацію. Компенсація за проїзд пільговим категоріям громадян відбуватиметься безпосередньо на його банківську карту в наступному місяці в день видачі пенсії або через відділення Укрпошти разом з пенсією. Також передбачити точну дату компенсації за проїзд пільговим категоріям громадян, які не отримують грошового забезпечення.
Інформація про придбання квитка за допомогою банківської карти або смартфону пільговими категоріями громадян, автоматично попадає в базу даних для наступної компенсації проїзду даним особам. Передбачити проїзні квитки на разову поїздку, на певний період часу (день, тиждень, місяць тощо)», – написав автор петиції Олександр Подік.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомирян за проїзд без квитка у маршрутках не штрафують, бо немає контролерів. За два місяці житомирські маршрутки, тролейбуси та трамваї перевезли понад 12 мільйонів пасажирів. Житомиряни просять мерію штрафувати водіїв маршруток, які не дають квитки пасажирам.

Leave a Comment