Житомирян за проїзд без квитка у маршрутках не штрафують, бо немає контролерів

Житомирян за проїзд без квитка у маршрутках не штрафують, бо немає контролерів

А на перевізників торік склали понад сотню актів про порушення умов.

Виконавчі органи міської ради розглянули петицію щодо введення контролю за видачею білетів пасажирам у вигляді постійних перевірок з виписуванням штрафів. Кажуть, що створили рейдову групу, яка у минулому році провела понад 50 планових перевірок.

Як вже повідомляв “Вголос.zt”, житомиряни просили міську раду ввести контроль за квитками пасажирів маршрутних «таксі» та проводити постійні перевірки ліній контролерами і виписувати штрафи водіям і пасажирам. Відповідну електронну петицію 2 січня зареєстрував житомирянин Дмитро Богатирчук.

За словами заступника міського голови, приватні перевізники не мають в штаті контролерів і не застосовують штрафні санкції до громадян за проїзд без квитка. Крім того, законодавство не надає повноважень здійснювати постійні перевірки та штрафувати за проїзд громадян без квитка в громадському транспорті.

“З метою забезпечення дотримання вимог надання послуг з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування міста, розпорядженням міського голови від 01.06.2017 року №423 створили рейдову групу щодо контролю за дотриманням договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Рейдовою групою у минулому році проведені 52 планові перевірки, під час яких складені 115 актів порушення умов договорів. З них – 87 із накладанням штрафних санкцій”, –  сказав заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, приватні перевізники не платять за використання комунальних GPS-трекерів. У жовтні міська рада хотіла придбати валідатори для маршруток бюджетним коштом. ОДА почала перевіряти вартість проїзду у маршрутках області.

Leave a Comment