Житомиряни просять мерію організувати односторонній рух на кількох вулицях міста

Житомиряни просять мерію організувати односторонній рух на кількох вулицях міста

Петиція.

Житомиряни просять міську раду організувати односторонній рух на кількох вулицях міста, щоб вирішити ситуацію із заторами. А комунальному транспорту відвести окрему смугу зустрічного руху з відповідними знаками та дорожньою розміткою. Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 березня.

«Звертаюсь до органів місцевої влади з наступним проханням!!! А саме, розглянути можливість організувати в місті Житомирі одностороннього руху транспорту на наступних вулицях, організувати односторонній рух вулиці Київська від автовокзалу до м-ну Соборного ( рух в центр) вул. Грушевського від вул. Перемоги до п-кт Незалежності (рух з центру), а також вулицю Східна від вул. Корольова до п-кт Незалежності (в напрямку п-кт Незалежності), вул. І. Мазепи від п-кт. Незалежності до вул. Гагаріна (напрямок руху в бік вулиці Гагаріна). Це дозволить поліпшити ситуацію з заторами на дорогах особливо в часи пік. P.S Комунальному транспорту відвести окрему смугу зустрічного руху з відповідними знаками та дорожньою розміткою», – написав автор звернення Михайло Гвоздецький.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, перевізник відмовився обслуговувати маршрут №14 у Житомирі. Студенти просять знижки на проїзд у житомирских маршрутках.

Leave a Comment