Житомиряни просять міськраду «посунути» паркани приватного сектору з тротуарів

Житомиряни просять міськраду «посунути» паркани приватного сектору з тротуарів

Петиція.

Житомиряни скаржатся, що жителі приватного сектору «виносять» паркани, частини будівель, веранд, причілків на територію тротуарів, що унеможливлює комфортний рух пішоходів, рух колясок з дітьми. Відповідну петицію оприлюднили 30 травня.

«В м. Житомир спостерігається самовільна часткова забудова тротуарів власниками суміжних з тратуарами житлових будинків. За рахунок винесення парканів, частини будівель, веранд, причілків на територію тротуару – відбувається звуження тротуару – що унеможливлює комфортний рух пішоходів, рух колясок з дітьми. В таких місцях пішоходи змушені виходити на проїжжу частину порушуючи правила дорожнього руху – та ризикувати власним життям. Хаотичне винесення парканів псує загальний вигляд вилиць – не витримується єдина лінія парканів.Просимо відповідальні служби вжити заходів», – написав автор звернення Іван Шевченко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, чагарники закривають чарівні краєвиди: житомиряни просять навести лад на оглядових майданчиках. Житомиряни просять зобов’язати кафе та ТРЦ встановлювати сповивальні столики для немовлят.

Leave a Comment