Житомиряни просять міськраду пустити два «комунальні» автобуси по вулиці Промисловій

Житомиряни просять міськраду пустити два «комунальні» автобуси по вулиці Промисловій

Триває збір підписів.

Житомиряни просять міську раду придбати два великих автобуси, які курсуватимуть вулицею Промисловою. Зокрема, за кошти, які передбачені на будівництво тролейбусної лінії у цьому районі. Відповідну електронну петицію житомирянина Олександра Шевчука оприлюднили 20 листопада.

«Пропоную закупити два автобуси великої місткості і пустити їх за маршрутом “вул. Промислова “Біомедскло” – ТТУ на Польовій”. Встановити вартість проїзду на рівні електротранспорту в розмірі 3 грн. У пікові години (з ранку та ввечері) має працювати два автобуси з інтервалом руху до 10 хвилин, а в інший час буде достатньо і одного з інтервалом руху до 20 хвилин», – йдеться у тексті звернення.

За словами автора петиції, завдяки автобусам декілька тисяч людей зможуть вільно добратися на роботу та додому. Крім того, зникне потреба будівництва дороговартісної тролейбусної лінії на вулицю Промислову.

«За ці гроші в короткі строки можна закупити два автобуси і пустити їх на маршрут уже в цьому році», – додав автор.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, автобус для футбольного клубу «Полісся» не придбають — нема пропозицій. Житомирська міськрада відшкодовуватиме проїзд чорнобильців потягом та автобусом

Leave a Comment