Житомиряни просять міськраду виконати обіцянку і потурбуватися про «безпеку виборців»

Житомиряни просять міськраду виконати обіцянку і потурбуватися про «безпеку виборців»

По вулиці Київське шосе встановити світлофор, відбійники, острівці безпеки.

Житомиряни просять міськраду потурбуватися про «безпеку виборців» та виконувати обіцянки. Зокрема, мова йде про безпеку пішоходів по вулиці Київське шосе, яка вважається швидкісною. Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 червня.

«Шановні представники місцевої влади, звертаюсь до ВАС з наступним проханням: Як ви всі прекрасно знаєте найбільше швидкісною вулицею міста є вул. Київське шосе ( від Глибочиця до Ліктрави). Тому прошу ВАС потурбуватися про безпеку пішоходів (ВАШИХ ВИБОРЦІВ) на цій ділянці. Велике прохання встановити на цьому відрізку дорожні відбійники між потоками руху авто, та встановіть острівці безпеки для пішоходів. P.S Не забувайте про обіцянки, а саме встановити світлофор в р-ні вул. Київське шосе, 128», – написав автор петиції Михайло Гвоздецький.

До слова, петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у поліції назвали 19 місць концентрації ДТП в області. Найбільше місць концентрації ДТП зосереджено в обласному центрі – 10, слідом ідуть Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, а також автотраси Житомир – Могилів-Подільський та Київ – Чоп. У ДТП з початку року в області загинули 116 осіб, більше восьми сотень людей отримали травми. Усього зареєстровано понад 3,5 тисяч дорожньо-транспортних пригод.

Leave a Comment