Житомиряни просять підтримати людей із проблемами зору та зробити місто для них доступнішим

Житомиряни просять поліпшити середовище в місті для більш активної життєдіяльності людей вразливих категорій. Зокрема, для осіб з порушенням та повною втратою зору. Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 квітня.

  1. “Провести для працівників торгівлі, людей, дотичних до обслуговування інших громадян (банки, каси, транспорт, медики) семінар з етичного поводження і обслуговування осіб з інвалідністю особливо з повною втратою зору в Житомирі. До семінарів обов’язково залучати осіб з таким порушенням.
  2. Замінити пошкоджений асвальт на тратуарі, який пролягає між навчальним і учбовим корпусами КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат I- III ступенів №1»(вул. Леха Качинського 17- вул.. Мала Бердичівська ) 
    В зв’язку з великими пошкодженнями асфальту, у якості ям, діти наражаються на небезпеку непобачити одну з них і підвернути ногу чи впасти.
    Заміну асфальтного покриття виконати з усіма нормами ДБН, обладнавши шлях для дітей, з направляючою і попереджувальною тактильною плиткою. Плитка має бути контрастного кольору, по відношенню до тротуарного покриття. Це допоможе слабозорим дітям комфортно пересуватись цією ділянкою міста і стане одним з небагатьох в Житомирі правильно обладнаним тротуаром і перехрестями для людей з зниженим зором і незрячих!
  3. Обладнати озвученням світлофори в місцях поліклінік та лікарень Житомира “, – написала автор звернення Ірина Снігурівська.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, на Житомирщині  майже у 16 000 дітей лікарі виявили понижений зір. У Житомирській області більше тисячі людей з інвалідністю шукають роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *