Житомиряни просять підтримати людей із проблемами зору та зробити місто для них доступнішим

Житомиряни просять підтримати людей із проблемами зору та зробити місто для них доступнішим

Петиція.

Житомиряни просять поліпшити середовище в місті для більш активної життєдіяльності людей вразливих категорій. Зокрема, для осіб з порушенням та повною втратою зору. Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 квітня.

  1. “Провести для працівників торгівлі, людей, дотичних до обслуговування інших громадян (банки, каси, транспорт, медики) семінар з етичного поводження і обслуговування осіб з інвалідністю особливо з повною втратою зору в Житомирі. До семінарів обов’язково залучати осіб з таким порушенням.
  2. Замінити пошкоджений асвальт на тратуарі, який пролягає між навчальним і учбовим корпусами КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат I- III ступенів №1»(вул. Леха Качинського 17- вул.. Мала Бердичівська ) 
    В зв’язку з великими пошкодженнями асфальту, у якості ям, діти наражаються на небезпеку непобачити одну з них і підвернути ногу чи впасти.
    Заміну асфальтного покриття виконати з усіма нормами ДБН, обладнавши шлях для дітей, з направляючою і попереджувальною тактильною плиткою. Плитка має бути контрастного кольору, по відношенню до тротуарного покриття. Це допоможе слабозорим дітям комфортно пересуватись цією ділянкою міста і стане одним з небагатьох в Житомирі правильно обладнаним тротуаром і перехрестями для людей з зниженим зором і незрячих!
  3. Обладнати озвученням світлофори в місцях поліклінік та лікарень Житомира “, – написала автор звернення Ірина Снігурівська.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, на Житомирщині  майже у 16 000 дітей лікарі виявили понижений зір. У Житомирській області більше тисячі людей з інвалідністю шукають роботу.

Leave a Comment