Житомиряни просять створити Музей популярної науки і техніки

Житомиряни просять створити Музей популярної науки і техніки

Електронна петиція.

Житомиряни просять міську раду створити інтерактивний Музей популярної науки і техніки в обласному центрі. Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 травня.

«Доторкнись до науки! Інтерактивні музеї науки і техніки дуже популярні у всьому цивілізованому світі, найближчий приклад – київський Експериментаніум. Це місця, в яких поєднуються три основні складові: – Інтерактивні експонати, котрі наочно демонструють основні явища механіки, оптики, електрики, акустики, хімічні реакції та багато іншого. Всі вони доступні для взаємодії і дозволяють «відчути на дотик» всі ті закономірності, котрі зазвичай знайомі нам лише в теорії. – Постійні та тимчасові експозиції, котрі розповідають про історію і сучасність наукових відкриттів та технічних розробок – Майданчик для проведення різноманітних науково-популярних заходів – цікавих лекцій, наукових шоу, квестів і т.д. – для дітей різного віку та дорослих. Думаю, Житомиру дуже потрібне таке місце! Пропоноване розташування – будівля старого трамвайного депо, що на Новому бульварі, біля наукової бібліотеки. Частину експонатів можна розмістити і на самому Бульварі», – написала авторка петиції Катерина Листван.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, у Києві Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, у нас є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». З інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, створюють блискавку, змушують літати магніт і навіть зазирають у нескінченність.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду відновити безкоштовне харчування дітей-чорнобильців. Житомиряни просять створити мережу громадських  туалетів по всьому місту.

Leave a Comment