Житомиряни просять міськраду відновити безкоштовне харчування дітей-чорнобильців

Житомиряни просять міськраду відновити безкоштовне харчування дітей-чорнобильців

Петиція.

Житомиряни простять міську раду відновити безкоштовне харчування у школах та садочках для дітей-чорнобильців. Відповідну електронну петицію оприлюднили 27 квітня.

«Відновити безкоштовне харчування в дитячих садочках та школах для дітей, які мають чорнобильське посвідчення», – написала авторка петиції Марина Нестеренко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

 До слова, Верховна Рада ухвалила в першому читанні зміни до закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо виплати грошової компенсації на харчування дітей). Проектом пропонують замінити безкоштовне харчування учнів середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, студентів коледжів та технікумів (училищ), розташованих на територіях радіоактивного забруднення, а також дітей, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, щомісячною грошовою допомогою.

Нагадаємо, у Житомирі батьки можуть контролювати харчування дітей у садочках та школах онлайн. 3,5 мільйонів за харчування дітей-чорнобильців Олевська РДА заплатить коростенській фірмі. Любарська РДА закупила продукти харчування для навчальних закладів,  порушуючи закон.

 

Leave a Comment