Житомиряни просять створити підземний перехід

Житомиряни просять створити підземний перехід на перехресті вулиць Великої Бердичівської, Жуйка та Льва Толстого. Мовляв, щоб потрапити на зупинку приміського транспорту – необхідно перейти три перехрестя.  Про це йдеться в тексті електронної петиції.

«На перехресті вул. В.Бердичівська – вул. Жуйко – вул. Л. Толстого вкрай необхідне облаштування підземного переходу. Щоб перейти з вул. В. Бердичівська на вул . Жуйко, де знаходиться зупинка приміського транспорту, потрібно або переходити 3 пішоходні переходи (1 нерегульований), або вертатися за 300 м і переходити біля лікарні, що досить не зручно.Умови для будування підземного переходу є», – йдеться у повідомленні.

Крім того, автор петиції просить розглянути можливість побудувати підземні переходи і на інших локаціях міста.

До слова, станом на 26 квітня петицію підтримало майже 13%. До кінця голосування залишилося 83 дні.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що у міській раді зафіксували “накрутку” голосів під електронними петиціями. У Житомирі розпочали збір підписів за створення міні-парку Трипільської культури у парковій зоні обласного центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *