Житомиряни просять владу розірвати договори з усіма місцевими перевізниками

Житомиряни просять владу розірвати договори з усіма місцевими перевізниками

Триває збір підписів.

Перевізники міських автобусних маршрутів з 12 жовтня вирішили самостійно обмежити безкоштовний проїзд пільговиків у Житомирі. Житомиряни зареєстрували колективне звернення у якому просять міську раду достроково розірвати договори з усіма власниками цих маршрутів.

«Перевізники міських автобусних маршрутів вирішили самостійно обмежити безкоштовний проїзд пільговиків у Житомирі. А 12 жовтня в маршрутках з’явилися листи з переліком восьми пільгових категорій, яких перевізники погоджуються возити без оплати. «Зараз триває позапланова перевірка управління транспорту: зривають ці листи у салонах маршруток, інформують водіїв та людей про те, що перевізники не можуть на власний розсуд обмежувати проїзд пільговиків», – сказав заступник мера. Але була умова збільшення вартості проїзду до 5 грн – це перевезення всіх категорій пільговиків без обмежень, за рахунок перевізників. Так як штрафні санкції міськвиконком не впроваджує, а саме 50 неоподаткованих мінімумів, тобто, 850 гривень за кожне порушення, то на підставі позапланової перевірки 12 жовтня управлінням транспорту, які не фіксують порушення, а лише зривають ці листи у салонах маршруток та інформують водіїв, прошу достроково розірвати договори з усіма перевізниками Житомира», – пише автор петиції Анатолій Цюпа.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, 2 червня набуло чинності рішення виконавчого комітету від 16.05.2017 № 456 «про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті громадського користування». Вартість разового квитка в міських маршрутних «таксі» становила 5 грн. А ряд пільгових категорій громадян, зокрема, й пенсіонери – отримали право їздити безкоштовно. Але 12 жовтня перевізники в односторонньому порядку відмовилися перевозити пенсіонерів безоплатно.

Leave a Comment