Житомиряни просять встановити у школах шафи-локери, як в американських навчальних закладах

Житомиряни просять встановити у школах шафи-локери, як в американських навчальних закладах

Петиція.

Житомиряни просять місцеву владу замінити старі шкільні роздягальні на  індивідуальні шафи, які закриваються на замок. Відповідну електронну петицію оприлюднили 26 листопада.

«Просимо місцеву владу замінити старі шкільні роздягальні (вішалки в класах) на нові компактні «локери» – індивідуальні шафи, які закриваються на спеціальний замок. Всі їх добре знають з американських фільмів. Там у кожного учня є подібна “ячейка”, в якій можна залишити книги, спортивну форму, змінне взуття, верхній одяг, парасольку, папку з канцтоварами для уроків трудового навчання. Наші діти носять на собі всі перераховані вище речі на своїх тендітних плечах. Наслідком чого є масові сколіози, багато речей в школах губляться або безслідно зникають з невідомих причин, тому що не мають свого місця! Батьки змушені купувати їх знову, а вчителям нереально слідкувати за майном кожної дитини. Для майбутнього нашого міста потрібні здорові та впевнені у собі діти», -написала автор петиції Надія Бороніна.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, итомиряни просять побудувати спортзалу для школи №32. У житомирській школі «Всесвіт» відкрили міні-пекарню, де для дітей влаштовуватимуть безкоштовні майстер-класи з випічки хліба.

Leave a Comment