У житомирській школі «Всесвіт» відкрили міні-пекарню, де для дітей влаштовуватимуть безкоштовні майстер-класи з випічки хліба

У житомирській школі «Всесвіт» відкрили міні-пекарню, де для дітей влаштовуватимуть безкоштовні майстер-класи з випічки хліба

Пекарню освятив священик.

У загальноосвітній україно-італійській школі «Всесвіт» 13 листопада відкрили міні-пекарню, де влаштовуватимуть безкоштовні майстер-класи з випічки хліба для дітей. Відвідувати їх зможуть усі охочі. Крім того, раз на місяць власну випічку пекарні розвозитимуть в дитячі будинки, благодійні організації, будинки для людей похилого віку, малозабезпеченим і багатодітним сім‘ям. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Це була ідея наших друзів з Італії. Вони приїхали десь півроку тому і запропонували створити міні-пекарню. В цієї пекарні декілька завдань: майстер класи для усіх бажаючих дітей, майстер-класи для дітей з особливими потребами та виховання справи милосердя – вчити ділитися хлібом. Обов’язково раз на місяць ми будемо з дітками розвозити свіжий хліб тим, хто його потребує. Ми плануємо, що проводити майстер-класи для діток будуть самі вчителі. А сьогодні нам допомагають тато і мама нашого учня Іллюші, який навчається у 8 класі. Вони разом з дітками готували хачапурі і рогалики», – сказала директорка школи «Всесвіт» Марія Левченко.

Після того, як спікся перший хліб для усіх присутніх влаштували дегустацію.

Облаштували приміщення та придбали обладнання за кошти благодійників. За словами очільниці школи, італійська благодійна асоціація «Cavaion nel mondo» допомагає «Всесвіту» більше шести років.

У житомирській школі «Всесвіт» відкрили міні-пекарню, де влаштовуватимуть безкоштовні майстер-класи з випічки хліба для дітей

Раз на місяць власну випічку пекарні розвозитимуть в дитячі будинки, благодійні організації, будинки для людей похилого віку, малозабезпеченим і багатодітним сім‘ям.Облаштували приміщення та придбали обладнання за кошти благодійників. Подробиці читайте тут: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=5556.

Gepostet von Житомирська Міська Рада am Dienstag, 13. November 2018

До слова, 8 листопада депутати Житомирської міської ради затвердили меморандум про співпрацю між Житомирською міською радою, Житомирським обласним благодійним фондом «Арка» та Релігійною організацією «Делегатура (управління) Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії  Римсько-Католицької церкви в Україні», який передбачає  зведення нової будівлі для загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів за кошти релігійної організації.  Рада Християнських Церков Житомира і Житомирської області підтримала будівництво. Планується, що нове приміщення школи «Всесвіт» зведуть у Житомирі за адресою: провулок Річковий, 12-а, що на Корбутівці.

Нагадаємо, у Житомирі діти відвідують уроки «Християнської етики» лише за умови письмової згоди батьків. Житомиряни збирають підписи проти уроків християнської етики у школах.

Leave a Comment