Житомиряни просять заборонити продаж собак та кішок в зоомагазинах міста

Житомиряни просять заборонити продаж собак та кішок в зоомагазинах міста

 Петиція.

Житомиряни просять міську раду заборонити продаж собак та кішок в зоомагазинах обласного центру та встановити адміністративну відповідальність за здійснення такої торгівлі. Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 червня.

«Щодня в Україні тисячі собак і кішок виступають в ролі живого товару на вітринах зоомагазинів, будучи жертвами фінансових інтересів власників торгових мереж і недобросовісних заводчиків. Коли ви йдете в магазин, щоб купити хліб або пральну машину – це нормально. Але жива істота не має продаватися на тих же умовах, що і упаковка туалетного паперу. Спробуйте уявити, як це день у день сидіти в прозорій коробці, при постійно включеному світлі, без свіжого повітря, прогулянок, нормальної системи харчування, а сам продаж собак і кішок з вітрин магазинів провокують людей на спонтанні покупки, покупку на емоціях, без тверезого розрахунку своїх можливостей. Тому, виходячи з набуття чинності закону №2120-VIII про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, просимо підтримати петицію про повну заборону продажу собак та кішок в зоомагазинах Житомира та встановити адміністративну відповідальність за здійснення торгівлі в торгових центрах», – написав автор звернення Владислав Малиновський.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, у Новограді собаку, яка вижила на вулиці з відрубаними лапами, усипили лікарі. Петиція з проханням визнати бездомних котів «повноправними жителями міста» за 5 днів набрала необхідні “голоси”.

Leave a Comment