Житомиряни просять заборонити водіям громадського транспорту брати гроші за проїзд

Житомиряни просять заборонити водіям громадського транспорту брати гроші за проїзд

Петиція.

Житомиряни просять міську раду заборонити водіям громадського транспорту будь-яких форм власності приймати кошти за проїзд. Вказана ініціатива аргументована підвищенням безпеки дорожнього руху. Відповідну електронну петицію оприлюднили 16 вересня.

“Категорично заборонити водіям громадського транспорту будь-яких форм власності приймати кошти за проїзд. Вказана ініціатива аргументована підвищенням безпеки дорожнього руху, зменшення аварійності на дорогах міста та приміських маршрутах, і як наслідок зменшення кількості смертей наших громадян. Неуважність та безолабірність більшості водіїв громадського транспорту на дорогах виходить за межі розумного. Прошу підтримати. Або вводити кондукторів, або електронні квитки і контролерів, але із цим треба покінчити раз і назавжди. Вони щодня створюють небезпеку для себе, пасажирів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху”, – написав автор звернення Вячеслав Райко.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, поліцейські Житомирщини з початку року зупинили понад 1500 нетверезих водіїв. На Покровській затримали п’яного водія, який намагався заплатити гроші патрульним.

Leave a Comment