Житомиряни проти зйомок телесеріалу на скеледромі в Денишах

Житомиряни проти зйомок телесеріалу на скеледромі в Денишах

 Петиція.

Житомиряни просять заборонити зйомки телесеріалу «Слов’яни» на території скеледрому, що в селі Дениші Житомирського району. Мовляв, альпіністи не лише на кілька місяців втрачають місце для тренувань та змагань, але зйомочна група залишає після себе купу сміття. Відповідну електронну петицію оприлюднили 3 травня.

«1)Заборонити проведення зйомок т/с “Словяне” та інших прокетів на території скелелазного, алпіністського, спортивно-туристичного масиву у с. Дениші під час усього сезону тренувань (з початка квітня до кінця жовтня)

2) Забов’язати голову знімального майданчика прибрати природу після завершення зйомок (у разі їх проведення в вільний від тренувань час)

3) Притягнути до кримінальної відповідальності усіх учасників зйомок, в разі ушкодження скелелазних маршрутів (а саме: зняття та/або ушкодження анкерного спорядження/станцій, а також їх фарбування чи заміну; змінення та/або видалення назв маршрутів), а також в разі ушкодження природи (таких як засмічення лісу, вирубка дерев, забруднення водойм тощо)», – написала авторка звернення Надія Січкар.

За її словами, це важливо, тому що на базі у Денишах постійно тренуються українські та іноземні спортсмени, які мають можливість готуватись до своїх перших Олімпійських ігор.

«Минулого разу, при проведенні зйомок на цьому масиві було залишено купу сміття. Крім того, у цьому місці ростуть дуже старі дерева (навіть декілька п’ятсотрічних дубів) тому особливо важливо їх захистити», – додала жінка.

Нагадаємо, у Житомирі торік стартували зйомки нового серіалу. У житомирських лісах знімають 3D-мультфільм. Фентезі претендує на світову славу.

Leave a Comment