Житомиряни скаржаться міськраді на низьку зарплату вихователів у дитсадках

Житомиряни просять міську раду підвищити заробітну платню вихователям дитячих садочків. Відповідну петицію оприлюднили 15 лютого.

«Уряд України вже довгий час намагається забезпечити належну якість життя своїх громадян, а саме працівників освіти. Але вихователі дошкільних закладів, які фінансуються з місцевих бюджетів суттєвих змін у виплаті заробітної плати до даного часу не відчули. Влада продовжує обіцяти виправити ситуацію, що склалася, але чому так часто виникають питання у вихователів про те, коли їм підвищать зарплату і чого взагалі чекати від чергових змін.
Всі напевно знають ситуацію з підмінними вихователями у групах, з суперечками з завідуючою дошкільних закладів, коли у них буде постійний вихователь. А це говорить в черговий раз про те, що працівники, які могли б працювати у дошкільних закладах, подивившись на заробітну плату підшукують іншу більш оплачувану роботу», – написав автор звернення Володимир Тарадайнік.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, поки малюки спали, вихователька житомирського садочку знімала з них золоті прикраси і здавала у ломбард. Таке враження, що я потрапив не у садочок, а у похоронну агенцію, – житомирянин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *