Житомиряни скаржаться, що змушені паркуватися на клумбах біля поліклініки, бо немає парковки

Житомиряни скаржаться, що змушені паркуватися на клумбах біля поліклініки, бо немає парковки

Петиція.

Житомиряни скаржаться міській раді на відсутність паркувальних місць біля поліклініки, що на Польовій. Кажуть, що змушені паркуватися на клумбах. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 вересня.

“Пропоную розглянути доцільність розширення стоянки для автомобілів біля поліклініки на пл. Польовій. На даний момент існує 4-6 місць для паркування авто, в той час коли потреба значно вища. Всі інші вимушені паркуватись на тротуарах!!! та в недозволених місцях (дорогах). Проблема значно стає критичніша в зимовий період.
Значна частина території біля зазначеного медзакладу зайнята клумбами, це звичайно добре, але водії будуть вимушені на них паркуватись! А через дорогу є місце для облаштування стоянки, – написала авторка звернення Алла Ратинська.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять мерію зобов’язати забудовників зводити підземні автостоянки. Житомиряни через «Відкрите місто» скаржаться на паркування на тротуарах.

Leave a Comment