Житомиряни у соцмережах скаржаться, що діти по багнюці йдуть до школи

Житомиряни у соцмережах скаржаться, що діти по багнюці йдуть до школи

Кажуть, що з мерією листуються два роки.

Учні шкіл №16 та №28 щодня мусять іти на навчання через багнюку. Про це на своїй сторінці у Facebook написала житомирянка Наталія Ярошенко.

«У 2016 році було звернення на Сухомлина, Єремейчука та Тичину (депутати Житомирської міської ради — ред.) з приводу ремонту доріг, по яких дітки 16-ї та 28-ї шкіл кожного дня ідуть до шкіл, по цьому місиві, яке ви бачите на відео. Обіцяли, переписували один на одного, є всі документи, але, вибачте, зараз 2018-й, так нічого і не зробили. Дитина кожного дня до пояса приходить в багнюці. І в 2016-му і в 2017-му були прийняті рішення міською радою «Про затвердження переліку обєктів капітального ремонту житлового фонду». В цьому переліку були ті вулиці, про які ми просили в зверненні, і що ми бачимо? Нічого. В цьому році знову написали таку скаргу, чекаємо, але через 2 місяці діти ідуть на літні канікули. Тому прошу всіх звернути увагу на цю проблему. Якщо не будуть вжиті ніякі дії — підемо далі», – пише житомирянка.

В управлінні комунального господарства Житомирської міської ради журналісту «Вголос.Zt» повідомили, що підходом до шкіл вони не займаються.

«Наше управління займається асфальтуванням доріг. Вони у цьому районі всі заасфальтовані. А підхід до школи — це її територія. Тому цим питанням має займатися управління освіти», – сказав начальник управління Олександр Марцун.

У свою чергу в управлінні освіти стверджують, що асфальтування — це не їхня діяльність і переадресовують до управління комунального господарства.

«Цим питанням займається управління комунального господарства. Це їхній профіль. А ми займаємося навчанням дітей, а не дорогами. Тому вам потрібно звернутися до управління комунального господарства», – повідомив начальник управління освіти Валентин Арендарчук.

Нагадаємо, що жителі Крошні просять міськраду виділити кошти на асфальтування баскетбольного майданчика біля агроколеджу. Житомиряни скаржаться, що на вулиці Параджанова фури знищили асфальт.

Leave a Comment