Житомиряни у жовтні найчастіше скаржилися на неробочі світлофори

Житомиряни у жовтні найчастіше скаржилися на неробочі світлофори

Через систему «Відкрите місто».

Протягом жовтня житомиряни найчастіше скаржилися через систему «Відкрите місто» на неробочі світлофори. Інформацію про це містить сайт системи.

Так, протягом місяця через «Відкрите місто» житомиряни зареєстрували 3 повідомлення про неробочі світлофори. Всі проблеми наразі усунуті.

Серед інших ситуацій, через які містяни зверталися, це погана якість дорожнього покриття, неналежний стан водопостачання, громадський транспорт та парковки у невизначених місцях. Перші три з них або повністю вирішені, або перебувають на стадії врегулювання. Разом із тим, по жодній із 2 заявок щодо порушення правил паркування у Житомисрькій міській раді досі не прийняли жодного рішення.

Загалом протягом жовтня у місті зареєстрували 173 заявки через систему «Відкрите місто». З них 45 уже закрили, 101 перебуває у процесі вирішення, по 27 відповідальні органи досі не прийняли жодних мір.

Нагадаємо, що житомиряни скаржаться, що водії пускають до салону маршруток п’яних пасажирів. Через рух автомобілів по вулиці Старовільській у Житомирі руйнуються будинки.

Leave a Comment