Житомиряни вимагають ліквідувати інспекцію з благоустрою (Петиція)

Житомиряни вимагають ліквідувати інспекцію з благоустрою (Петиція)

Через її неефективність.

Житомиряни вимагають ліквідувати КП “Інспекція з благоустрою” через невиконанням очільником поставлених завдань. Відповідну електронну петицію оприлюднили 19 серпня.

“У зв’язку з невиконанням поставлених завдань директором Юзвінським Ю.К., повною бездіяльністю комунальної установи, що виливається в інформаційне забруднення рекламою та побутово-екологічне забруднення міста відходами, відсутність створених паркомісць, шалену кількість створених МАФів, та абсолютно наплювацьке відношення щодо благоустрою міста в цілому, ми що нижче підписалися під зазначеною петицією, вимагаємо ліквідувати абсолютно нераціональне Комунальне підприємство “Інспекція з благоустрою міста Житомир”, – написав автор петиції Владислав Малиновський.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що не так із вулицею Гоголівською, Лятошинського, Івана Мазепи. За благоустрій подвір’я житомирської школи №17 заплатять майже 3 мільйона.

Leave a Comment