Житомиряни вимагають зменшити зарплату VIP-чиновникам міської ради

Житомиряни вимагають зменшити зарплату VIP-чиновникам міської ради

Петиція.

Житомиряни вимагають зменшити зарплату заступникам міського голови, начальникам департаментів та управлінь міської ради, а також радникам міського голови. Відповідну електронну петицію оприлюднили 12 листопада.

«Вимагаємо зменшити зарплату заступникам міського голови, начальникам департаментов та управлінь міської ради та радникам міського голови, оскільки захмарний рівень зарплат вищеперелічених чиновників викликає справедливе обурення у громади міста.
Наприклад зарплата з усіма надбавками та преміями заступників мера та начальників департаментів складає 20-25 тисяч гривень у місяць!
Це обурливо високий рівень зарплат для нашого міста, який навіть у бізнесі рідко зустрінеш у нашому місті. Вважаю, що оптимальним рівнем зарплати для заступників мера буде – 8 тис. грн. на місяць. Для начальників департаментів – 6 тисяч гривень. Для радників – 5 тисяч грн. ВИМАГАЄМО ЗМЕНШИТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ВИЩЕПЕРЕЛІЧЕНИМ ЧИНОВНИКАМ!» – написала авторка петиції Ірина Перин.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у Малині зарплата деяких заступників міського голови сягає майже 40 тисяч. Зарплата міського голови Новограда втричі більша, ніж у мера Житомира.

Leave a Comment