Житомиряни, які живуть у центрі, просять міськраду захисти їх від хуліганів, наркоманів та п’яних

Житомиряни, які живуть у центрі, просять міськраду захисти їх від хуліганів, наркоманів та п’яних

Петиція.

Житомиряни просять міську раду організувати нічне патрулювання у центрі міста. Мовляв, немає сил терпіти цілодобові «застілля» молодих людей, які не дають нормально жити. Відповідну петицію оприлюднили 2 липня.

«У центрі міста, у районі Молодіжної Моди, Танка, Фонтану та у прилеглих дворах (особливо у дворі Налогової, Рудівського годинника та Скверу), практично цілодобово знаходяться компанії молодих осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, які неадекватно себе поводять: руйнують місцеве майно, б’ють пляшки та обличчя одне одному, вживають алкогольні та наркотичні речовини, сміттять; апогей хуліганства припадає на нічну годину, заважаючи спати людям та просто жити. Епіцентром “зустрічей” стає подвір’я будинку Перемоги, 4. Іноді страшно виходити на вулицю.
Постійні крики, сміття та біологічні відходи – стали постійною “прикрасою” району. Мешканці будинків неодноразово звертались до правоохоронних органів, як до гарантів безпеки, за допомогою. Як ви могли зрозуміти – результату ніякого. Пропоную посилити чергування співробітниками патрульної поліції/нацгвардії; патрулювати вказаний район кожні дві години (особливо у нічний час)», – написала авторка звернення Поліна Малець.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни вже скаржилися, що на Замковій горі влаштували «барну стійку»: алкоголь, наркотики, автоперегони.

Leave a Comment