Житомиряни збирають підписи проти нововведень у школах

Житомиряни збирають підписи проти нововведень у школах

Петиція.

Житомиряни просять забезпечити фінансування поділу класів на підгрупи за рахунок міського бюджету.  Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 грудня.

“Враховуючи ситуацію, що склалася із недостатністю освітньої субвенції на 2019 рік, що може призвести до припинення у поточному навчальному році поділу класів на підгрупи при вивченні окремих предметів, просимо забезпечити фінансування за рахунок міського бюджету на здійснення навчального процесу із застосуванням багаторічної практики розподілу класів на підгрупи з вивчення окремих предметів, зокрема, української мови, англійської мови та мов національних меншин (польської) згідно з наказом МОН №128 від 20.02 2002 року у всіх школах міста без винятку”, – написала автор петиції Тетяна Павлюк.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у житомирських школах таки можуть зявитися індивідуальні шафки для учнів. Жителі Крошні скаржаться, що водії маршрутки №8 не зупиняються на вимогу школярів.

Leave a Comment