У Житомирській міськраді занепокоєні, що не можуть видавати посвідчення чорнобильців

У Житомирській міськраді занепокоєні, що не можуть видавати посвідчення чорнобильців

Звернуться до Верховної Ради.

Депутати Житомирської міської ради занепокоєні тим, що органи місцевого самоврядування не мають права видавати посвідчення постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС. Про це зазначено у проекті відповідного звернення до Верховної Ради України. Його оприлюднили на сайті міськради.

«Ми, депутати Житомирської міської ради, стурбовані ситуацією, що склалася у м. Житомирі та області після набрання чинності постанови Кабінету міністрів України від 11.07.2018 року №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», – йдеться у зверненні.

За словами авторів звернення, дані посвідчення видаються виключно обласними державними адміністраціями за поданням районних державних адміністрацій. Однак у даній постанові не передбачено подання відповідних даних органами місцевого самоврядування.

На думку авторів звернення, через це жителі міста Житомира, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, лишаються незахищеними. Тож просять Верховну Раду України внести зміни до законодавства та передбачити видачу посвідчень органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Коростенська міськрада попросила Кабмін та Порошенка згадати про чорнобильців. Житомиряни просять відновити безкоштовне харчування для дітей-чорнобильців.

Leave a Comment