Житомиряни збирають підписи, щоб міськрада заборонила публічне використання прапору ЛГБТ

Житомиряни збирають підписи, щоб міськрада заборонила публічне використання прапору ЛГБТ

Петиція.

Житомиряни просять міську раду заборонити публічне використання символіки спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів. Зокрема, мова йде про веселковий прапор, який на думку деяких житомирян – несе масову пропаганду українському суспільству протиприродних статевих актів та сексуальної орієнтації. Відповідну електронну петицію оприлюднили 29 серпня.

«Ми, громадяни міста Житомира, вважаємо ганебним і таким, що ображає наші етично-моральні норми, публічну демонстрацію символу сексуальних ЛГБТ меншини Радужний прапор і вимагаємо заборони публічного його використання на вулицях нашого міста Житомира. Дана ЛГБТ спільнота через використання їх символу Радужного прапору несуть масову пропаганду українському суспільству протиприродних статевих актів та сексуальної орієнтації – що суперечить духовним нормам українського народу та несе загрозу знищення традиційним сімейним цінностям українців.

Радужний прапор – складається з шести повздовжніх смуг, кольорів що йдуть зверху вниз – червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий. Який використовується ЛГБТ на гей-парадах», – написав автор звернення Олег Піонтківський.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, 11 випадків порушень прав людей з нетрадиційною орієнтацією торік зафіксували в області. ШОК! Жінка стверджує, що її дружину побили за те, що вона лесбійка.

Leave a Comment