Житомирянин хащами намагався перетнути кордон, бо через несплату аліментів йому відмовили в виїзді за межі країни

Житомирянин хащами намагався перетнути кордон, бо через несплату аліментів йому відмовили в виїзді за межі країни

Чоловіка затримали прикордонники.

Жителя міста Житомир, який намагався в обхід пункту пропуску «Виступовичі» незаконно потрапити на територію Республіки Білорусь, затримали 27 листорада вночі прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

“Прикордонний наряд виявив особу, яка долаючи перешкоди рухалась в напрямку державного рубежу. Охоронці кордону негайно провели заходи по затриманню невідомого.

Порушником виявився 37-річний громадянин України, якому нещодавно було відмовлено в виїзді за межі нашої держави в зв’язку з несплатою аліментів. Знаючи про заборону чоловік свідомо вирішив піти на порушення законодавства та перетнути кордон з Білоруссю”, – йдеться у повідомленні.

Наразі на затриманого складено процесуальні документи за порушення ст. 2041 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» рішення по яким прийматиме суд.

Нагадаємо, ще один житель області, щоб поїхати за кордон, повернув сину заборговані аліменти. На Житомирщині горе-матір, яка заборгувала трьом дітям аліменти, можуть відправити підмітати вулиці.

Leave a Comment